top of page
schody.JPG

Schodišťové stupně a podesta
 

Schodišťové stupně a podesty jsou klíčovými prvky každého schodiště. Nejdůležitějším prvkem je samozřejmě pochozí plocha, kterou tvoří ocelový rošt nebo protiskluzová vymývaná betonová dlažba, popřípadě kombinace obou materiálů.

 

Abychom zajistili bezpečnost uživatelů, používáme protiskluzovou betonovou dlažbu, která snižuje riziko pádu, zejména v nepřívětivých klimatických podmínkách. Protože ocelové rošty a perforované materiály mohou představovat problém pro dámské boty s podpatky a tlapky některých drobných mazlíčků, doporučujeme schodiště doplnit o protiskluzovou betonovou dlažbu jako bezpečnostní opatření.

 

Součástí každého schodišťového stupně, případně podesty, je perforovaná protiskluzová hrana. Tento prvek je velmi důležitý, jelikož snižuje riziko pádu při dešti a sněžení.

V naší společnosti jsme si vědomi důležitosti bezpečnosti a kvality schodišťových stupňů a podest. Proto nabízíme výrobu a montáž schodišť, které jsou vybaveny protiskluzovou, betonovou dlažbou a perforovanou protiskluzovou hranou pro maximální bezpečnost uživatelů.

Detaily schodiště, které tvoří celek 🔩

Protiskluzová dlažba pro větší bezpečnost

Možnost volby barvy betonové dlažby

Ocelový rošt s dlouhou životností

Bezpečnost na schodech i za mokra

Perforovaná protiskluzová hrana

Schody skvěle vypadají i "fungují"

Pokud máte zájem o kvalitní a bezpečné schodiště s protiskluzovou, betonovou dlažbou, neváhejte nás kontaktovat.

S čím dalším vám rádi pomůžeme:

bottom of page